Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Meble młodzieżowe Lara

Kolekcja Pinio Lara to meble delikatne w formie i stylistyce, ale solidne w wykonaniu. Ich trwałość wynika z zastosowania wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej połączonej z płytą MDF. Prosta forma i stonowany kolor sprawiają, że kolekcja nadaje się do pokoju każdego dziecka – chłopca i dziewczynki. 

Lara to meble skomponowane z myślą o dzieciach i młodzieży. Kształty i bryły mogą być użytkowane już od pierwszych dni dziecka aż do późnego wieku szkolnego. Kolor biały tworzy świetną podstawę urządzania i aranżowania każdego wnętrza, a nowoczesny design sprawia, że meble prezentują się świetnie w każdym pomieszczeniu.

W kolekcji Lara zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające codziennie korzystanie z mebli. Systemy pracy mebli zamontowane w kolekcji eliminują efekt trzaskania, zapewniając ciche i delikatne domykanie. Jest to przydatne rozwiązanie podczas dziecięcego snu. 

Modne i ponadczasowe meble dziecięce Lara

Wszystkie meble dla dzieci Lara zostały pomalowane certyfikowaną i bezpieczną białą farbą wodną. Farba ta nie emituje szkodliwych substancji i jest odporna na brud i zarysowania. Meble nie wymagają także specjalnej konserwacji. Wystarczy przetrzeć je miękką ścierką z odpowiednim środkiem. Meble posiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci oraz wieloletnie zaufanie rodziców.

Lara to meble wyjątkowe nie tylko pod względem funkcjonalności i wzornictwa. Ich doskonałość podkreśla fakt, że są laureatem prestiżowego wyróżnienia branży meblarskiej – Diamenty Meblarstwa 2010. Nagroda ta to potwierdzenie oryginalności i niebanalnych rozwiązań, a także uznania naszych klientów i ekspertów. 

Meble młodzieżowe Lara z powodzeniem mogą uzupełniać tak modny i ponadczasowy styl skandynawski. Ich minimalizm sprawia, że świetnie odnajdą się we wnętrzach prostych i ascetycznych. 

Decydując się na meble dziecięce Lara, mają Państwo gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa, ale także oryginalności i piękna. Meble Lara stworzone zostały z myślą długoletniego użytkowania bez konieczności wymieniania aranżacji pokoju z momentem rozwoju dziecka 

Projekt i realizacja: wiwi