Meble Lara 

Meble młodzieżowe Pinio Lara to bardzo funkcjonalny zestaw stworzony z wysokiej jakości materiałów. Jest niezwykle trwały i solidny. Posłuży więc nastolatkom na wiele lat. W skład kolekcji wchodzi łóżko, komoda, dwa rodzaje szaf, regał, biurko, kontener do biurka, szafka nocna, półka i inne.

Meble Lara są niezwykle nowoczesne, podążają za najnowszymi trendami designu. Mają bardzo prostą formę, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza. Kolekcja jest delikatna w swoim wyglądzie oraz solidna w swoim wykonaniu. Do jej stworzenia wykorzystano wysokiej jakości płytę komórkową. Meble sprawdzą się jako wyposażenie pokoju zarówno dziewczyny jak i chłopaka. Każde z nich w dowolny sposób urządzi swój kącik, ponieważ biały kolor mebli nie narzuca konkretnej stylistyki.

Kolekcja mebli jest wykonana z lakierowanej płyty MDF oraz płyty komórkowej. Wszystkie elementy i materiały użyte do produkcji posiadają wszelkie atesty i są w pełni bezpieczne. W meblach zastosowano systemy, które zapewniają ciche i delikatne domykanie drzwiczek i szuflad.

Kolekcja Mebli Pinio Lara została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2010. Jest to prestiżowe wyróżnienie branży meblarskiej. To potwierdzenie niebanalnego wzornictwa, oryginalności produkowanych przez nas mebli, a także doskonałego wizerunku naszych produktów i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. 


Zobacz inne z kolekcji Meble Pinio

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów

Meble młodzieżowe Lara

Kolekcja Pinio Lara to meble delikatne w formie i stylistyce, ale solidne w wykonaniu. Ich trwałość wynika z zastosowania wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej połączonej z płytą MDF. Prosta forma i stonowany kolor sprawiają, że kolekcja nadaje się do pokoju każdego dziecka – chłopca i dziewczynki. 

Lara to meble skomponowane z myślą o dzieciach i młodzieży. Kształty i bryły mogą być użytkowane już od pierwszych dni dziecka aż do późnego wieku szkolnego. Kolor biały tworzy świetną podstawę urządzania i aranżowania każdego wnętrza, a nowoczesny design sprawia, że meble prezentują się świetnie w każdym pomieszczeniu.

W kolekcji Lara zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające codziennie korzystanie z mebli. Systemy pracy mebli zamontowane w kolekcji eliminują efekt trzaskania, zapewniając ciche i delikatne domykanie. Jest to przydatne rozwiązanie podczas dziecięcego snu. 

Modne i ponadczasowe meble dziecięce Lara

Wszystkie meble dla dzieci Lara zostały pomalowane certyfikowaną i bezpieczną białą farbą wodną. Farba ta nie emituje szkodliwych substancji i jest odporna na brud i zarysowania. Meble nie wymagają także specjalnej konserwacji. Wystarczy przetrzeć je miękką ścierką z odpowiednim środkiem. Meble posiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci oraz wieloletnie zaufanie rodziców.

Lara to meble wyjątkowe nie tylko pod względem funkcjonalności i wzornictwa. Ich doskonałość podkreśla fakt, że są laureatem prestiżowego wyróżnienia branży meblarskiej – Diamenty Meblarstwa 2010. Nagroda ta to potwierdzenie oryginalności i niebanalnych rozwiązań, a także uznania naszych klientów i ekspertów. 

Meble młodzieżowe Lara z powodzeniem mogą uzupełniać tak modny i ponadczasowy styl skandynawski. Ich minimalizm sprawia, że świetnie odnajdą się we wnętrzach prostych i ascetycznych. 

Decydując się na meble dziecięce Lara, mają Państwo gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa, ale także oryginalności i piękna. Meble Lara stworzone zostały z myślą długoletniego użytkowania bez konieczności wymieniania aranżacji pokoju z momentem rozwoju dziecka 

Projekt i realizacja: wiwi