Rose&Olivia montaż GRATIS!

 

Wyjątkowa oferta!


KUP MEBLE ROSE,OLIVIA, BLANCA LUB VINCE …

A MONTAŻ OTRZYMASZ

GRATIS!!!


Tylko teraz kupując meble ROSE / OLIVIA / BLANCA LUB VINCE poza wyjątkowymi promocjami z naszego sklepu otrzymasz również montaż mebli GRATIS!

 

Montaż mebli odbywa się w fabryce i dostarczane są gotowe zmontowane bryły*. Oferta nie obejmuje wniesienia zmontowanych mebli.

 

*montaż nie obejmuje łóżka oraz szafy trzydrzwiowej. Oba meble dostarczane są w półmontażu. Ich gabaryty po zmontowaniu uniemożliwiają ich bezpieczne wniesienie do pomieszczeń. Półmontaż w łóżku oznacza oddzielnie elementy boczne, stelaż, wezgłowie i zanóże. Półmontaż w szafie trzydrzwiowej oznacza, że oddzielnie dostarczana jest 1/3 i 2/3 szafy oraz cokół i wieniec.

 

 

                
   
   

 

Jedyne w Europie meble o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych dzięki zastosowaniu elementów z naturalnego karmelizowanego bambusa. Fronty wykonane zostały z wysokogatunkowego MDF'u. Całość zrobiona solidnie, z bardzo trwałych materiałów. W przypadku uszkodzenia mechanicznego jakiegoś elementu w prosty sposób można je wielokrotnie regenerować. Meble posiadają bezpieczne, zaokrąglone narożniki. W szafach i komodach szuflady montowane są na renomowanych prowadnicach austriackiej firmy Blum posiadające wieczystą gwarancję. Kolekcja uzupełniona jest o wspaniałe łóżeczko-tapczanik dla niemowlaka.

https://www.facebook.com/FacebookDevelopers