Meble KETTLER

Meble młodzieżowe, meble dla młodzieży

Dowozimy meble do każdej miejscowości w Polsce.


BIURKA

W każdej grupie produktów KETTLER stawia na jakość. Biurka dla dzieci KETTLERA posiadają pozytywną opinię, są polecane przez niezależny niemiecki instytut ergonomii - Ergonomie Institut München GmbH i otrzymały znak „sprawdzona ergonomia”. W fazie projektowania asortymentu biurowego szczególny nacisk kładziemy bowiem na ergonomiczne właściwości mebli. Nieocenione jest przy tym gromadzone przez dziesięciolecia know-how przedsiębiorstwa. Oprócz ergonomii koncentrujemy się także na bezpieczeństwie i przyjaznej dla środowiska technologii produkcji.

Rozwiązania zastosowane w asortymencie biurowym KETTLERA sprawdzają się w każdej kategorii wiekowej.

Wystarczy wymienić tu biurka i krzesła dla dzieci i młodzieży z regulowaną wysokością. Gwarancją niezawodności mebli do pracy, nauki i wypoczynku jest przy tym jakość „Made in Germany“.


KRZESŁA

O dobrą kondycję pleców trzeba dbać już od najmłodszych lat. Wygodne, funkcjonalne i przede wszystkim ergonomiczne krzesło dla dziecka niweluje niepotrzebne obciążenia kręgosłupa i odciąża mięśnie pleców.

Te niezwykle ważne czynniki gwarantują optymalną koncentrację i wygodę podczas nauki. Dzięki wysokiej jakości materiałom i regulacji wysokości nasze krzesła wiernie towarzyszą Twojemu dziecku na drodze do dorosłości.

           
BIURKA KRZESŁA AKCESORIA
     
https://www.facebook.com/FacebookDevelopers